Një i vdekur dhe dy të lënduar nga aksidenti në Kukës
Zjarri djeg tetë hektarë pyje në Kërçovë
Rreth tetë hektarë pyje prej lisi dhe dy hektarë pisha u dogjën dje nga një zjarr mbi fshatin Kolibar të Kërçovës.

Sipas MPB, zjarri ka shpërthyer në orën 14:10, ndërsa është shuar në orën 18 prej ekipeve të QMK – Kërçovë, NJKZ – Kërçovë, Ekonomisë së pyjeve "Lopushnik"dhe banorëve të fshatit.

Ekspertizë është bërë prej orës 19 deri në orën 20.
Shtuar më 04/07/2017, ora 11:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori