Zjarri djeg 4 banesa, disa kafshë të lënduara në Bozovcë të Tetovës (FOTO LAJM)

Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Katër shtëpi janë djegur si pasojë e një zjarri që ka shpërthyer mëngjesin e sotëm rreth orës 03.00 në fshatin Bozovcë të Tetovës.

"Kemi luftuar me flakët e zjarrit që nga ora 3 e mëngjesit deri në ora 8.

Nga një shtëpi u kapluan edhe 3 shtëpi tjera. Ne arritëm të lokalizojmë zjarrin, por ka edhe kafshë të lënduara dhe humbje të madhe materiale", ka thënë Ukë Aliti, komandant i Njësisë të zjarrfikësve në Tetovë, transmeton "Tetova sot".

Ende nuk dihet si janë përhapur flakët, por ekipet kompetente po merren me zbardhjen e ngjarjes. /albeu.com/Shtuar më 12/01/2017, ora 10:14

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.