Ziadin Sela voton në Livadhi në vendlindjen e tij (VIDEO)
Kandidati per kryetar te Struges si dhe kryetar i Lr-PDSh sot ka votuar ne vendlindjen e tij ne Livadhi te komunes se Struges. /albeu.com/
Shtuar më 15/10/2017, ora 13:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori