Zhduket një shqiptar me Range Rover, kush e sheh të lajmërojë (FOTO LAJM)

Një person, shtetas i Kosovës me një makinë Rang Rover që tre ditë ndërsa familjarët kanë kërkuar ndihmë publike.

Avdyl Kqiku, qytetar nga Sojeva e Bashkise së Ferizajit, që nga mbrëmja e së premtes është zhdukur dhe askush nuk ka informacione se ku i njëjti është duke qëndruar.

Lajmin e kanë bërë të ditur familjarët përmes rrjetit social ‘Facebook’, të cilët kërkojnë ndihmë nga qytetarët se kushdo që ka dijeni për të apo edhe e sheh të i lajmrojnë.

Sipas njoftimit, bëhet e ditur se personi në fjalë ka qenë duke drejtuar makinën e tipit ‘Range Rover’.


Shtuar më 02/09/2018, ora 12:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori