Zhduket 26-vjeçarja strugane
Dje në stacionin e policisë në Strugë është lajmëruar zhdukja e një 26-vjeçareje.

Sipas të dhënave të poilicisë, bëhet fjalë për personin A.R., e cila rreth orës 2 e 15 minuta është larguar nga shtëpia dhe i është humbur çdo gjurmë.

Policia është vënë në kërkim të saj./albeu.com/
Shtuar më 14/11/2014, ora 15:48

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori