Zgjedhjet zbrazin Çarshinë e Vjetër të Shkupit (FOTO LAJM)

Zgjedhjet lokale që po zhvillohen sot në Maqedoni si duket kanë preokupuar të gjithë qytetarët.

Kryeqyteti, sot është pothuajse i zbrazët. Njerëz mund të vërehen vetëm nëpër vendvotime.

Medial.mk raporton se në Çarshinë e VjetërShkupit, ashtu si dhe në pjesët tjera edhe këtu vërehet mungesa e vizitorëve që zakinisht frekuentojnë Çarshinë të dielave.
Shtuar më 15/10/2017, ora 10:31

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori