Zgjedhet kryetari i këshillit të komunës Çair
Me 15 vota pro sot Xhemile Mehmeti nga Lëvizja BESA është zgjedhur kryesuese e Këshillit komunal në komunën e Çairit.

Për Mehmetin kanë votuar 9 këshilltarët e BDI-së, 4 të LSDM-së dhe 2 këshilltarë të Besës, shkruan aktuale.mk

Ndërsa mbledhjen e kanë lëshuar 6 këshilltarë të BESËS, 4 të VMRO-së dhe këshilltarët e Aleancës.
Shtuar më 22/01/2018, ora 11:55

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori