Zbardhet biseda mes Gruevskit dhe fallxhores, ja si e këshillon ajo (VIDEO)
Një skandal po e trondit Maqedoninë. Ish- kryeministri Nikola Gruevski është regjistruar teksa po këshillohej nga një fallxhore në tema të ndryshme politike.

Në videon e shpërndarë në internet, Gruevski përveç që prej fallxhores merr këshilla dhe informacione për bashkëpunëtorët e tij ma të afërt, ai prej saj këshillohet edhe për shqiptarët dhe se si të sillet me ta. Në një moment fallxhorja, shqiptarët i quan “shqiptari” në formë ofenduese./Albeu.com/
Shtuar më 05/06/2016, ora 10:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori