Zaevi mbledh Komitetin Qendror të LSDM-së
Sot në selinë e LSDM-së është caktuar takimi i Komitetit Ekzekutiv të partisë, dhe menjëherë më pas atë të Komitetit Qendror.

Sipas paralajmërimeve, do të diskutohet situata aktuale politike në shtet me marrjen e pushtetit nga, siç thonë, nga regjimi i Nikolla Gruevskit dhe analiza për hapat e deri tanishme të marra për transferin e pushtetit.

Komitetin Qendror do të diskutohen edhe për përgatitjet për kongresin e ardhshëm të LSDM-së. /albeu.com/
Shtuar më 03/05/2017, ora 20:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori