Zaev: Pas zgjedhjeve do shkarkohen disa ministra të BDI dhe LSDM
Kryeministri Zoran Zaev ka paralajmëruar se pas zgjedhjeve do të ketë rikonstruim të qeverisë. Si nysafir në Tv24 Zaev ka theksuar se do të nderrohen ministra edhe nga radhët e LSDM-së edhe nga radhët e BDI-së.

Kryeministri poashtu theksoi se ai tashmë e din se cilat ministra do të gjenden nën “lupë” për rikonstruim.
Shtuar më 02/05/2019, ora 11:37

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori