Zaev: Ofrojmë zgjidhje kualitative për të gjithë qytetarët e Maqedonisë
Komiteti qendror i LSDM-së është zotuar se do të fitojnë zgjedhjet.

Zoran Zaev ju është drejtuar anëtarëve të partisë dhe qytetarëve të Maqedonisë me një premtim se ofrojnë zgjidhje më të mira për qytetarët.

"Kjo është një forcë e rëndësishme motivuese në përgjegjësinë serioze që e ka marrë përsipër Lidhje Social Demokrate për të udhëhequr procesin e sigurimit të ardhmen ekonomike të qëndrueshme dhe demokratike të Maqedonisë në interes të të gjithë qytetarëve në vend, çfarë do të ndodhë pas 11 dhjetorit", tha Zoran Zaev. /albeu.com/
Shtuar më 02/09/2016, ora 11:01

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori