Zaev: Nuk duhet të humbim as një ditë në rrugën euro-integruese
Kryeministri Zoran Zaev ka sqaruar atë çfarë i ka thënë eurokomisionerit Johannes Hahn, në takimin e tyre dhe në mbledhjen e veçantë qeveritare.

Ai thotë se e ka porositur eurokomisionerin hahn se qeveria do që t’u ndihmojw qytetarëve dhe shtetit me proces reformues, duke shtuar se nuk duhet të humbet as edhe një ditë në rrugën euro-integruese. /albeu.com/

Shtuar më 26/06/2017, ora 15:43

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori