Zaev në liturgji të Krishtlindjeve në manastirin Vodoça afër Strumicës
Kryeministri i Republikës së Maqedonisë, Zoran Zaev sot mori pjesë në liturgjinë e Krishtlindjeve në manastirin Shën Leontij në Vodoça afër Strumicës.

“Kjo festë përkujton që të përgatitemi, të bëjmë vend në zemrat tona, ta plotësojmë me dashuri dhe gëzim, sepse gëzimi është themeli i jetës shpirtërore. Krishti lindi”, shkroi Zaev në profilin e tij në Facebook.

Në foto kryeministri Zaev është në shoqërinë e babait të tij. /albeu.com/
Shtuar më 07/01/2018, ora 13:41

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori