Zaev ndërpret konferencën në Shkup, sigurimi njofton për rrezik
Konferenca ku po mer pjesë kryeministri Zoran Zaev në hotel Meriot, para disa çasteve u nderpre pasi sigurimi nuk e lejoi Kryeministrin dhe ekipin e tij të qëndronin në konferencë.

Sipas sigurimit të hotelit kryeministri ndodhej në rrezik.

Nuk dihet ende se nga cfarë rrezikohej Kryeministri, ndërsa për momentin cdo gjë është normalizuar. /albeu.com/


Shtuar më 11/09/2017, ora 11:49

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori