Zaev: Jam i befasuar nga vendimi i Ivanovit
Lideri i opozitës, Zoran Zaev ka theksuar edhe njëherë se partia më e madhe opozitare nuk është konsultuar për vendimin e presidentit Ivanov për faljen e të gjitha rasteve në lidhje me përgjimet e paligjshme.

“Kjo është befasi për ne”, tha Zaev dhe paralajmëroi se drejtuesit e partisë sonte do ta shqyrtojnë vendimin e Ivanovit./Albeu.com/
Shtuar më 12/04/2016, ora 17:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori