Xhevat Ademi: BDI i ka dorëzuar sot përgjigjen në letër LSDM-së
I ftuar në emisionin "Zigzag" në Tv Art të ftuar mes tjerëve është dhe deputeti i BDI-së Xhevat Ademi.

Ai ka sqaruar se sot Bashkimi Demokratik për Integrim i ka dërguar në formë të shkruar përgjigjen Lidhjes Social Demokrate të Maqedonisë.

Sipas Ademit, përgjigja LSDM-së i është dorëzuar në letër, shkruan Zhurnal.

Kjo përgjigje nga ana e BDI-së vjen disa ditë pasi LSDM dërgoi në selinë e BDI-së një dokument garancie për formimin e shumicës parlamentare. /albeu.com/
Shtuar më 16/02/2017, ora 21:33

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori