Xhepçisht, Arifi inspekton punimet për ujin e pijshëm
Kryetarja e komunës së Tetovës Teuta Arifi sot vizitoi punimet e stacionit për ujë të pijshëm të cilët janë duke u zhvilluar në fshatin Xhepçisht .

"Kjo është një zgjedhje e përkohshme e cila zbatohet në bashkëpunim me Ministrinë e ambientit jetësor dhe planifikimit hapësinor me qëllim që të lehtësohet jeta e qytetarëve ndërsa për zgjidhje të qëndrueshme dhe afatgjate do të përpilojmë projekte të reja dhe do t’i vendosim të gjitha resurset që i posedojmë në funksion të realizimit të tyre me dinamikë të shpejtë", u shpreh kryetarja e sapozgjedhur e komunës së Tetovës, Teuta Arifi. /albeu.com/
Shtuar më 14/04/2013, ora 17:14

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori