Një i vdekur dhe dy të lënduar nga aksidenti në Kukës
Xhaferi për vizitë në Mal të Zi
Kryetari i Kuvendit të Republikës së Maqedonisë Talat Xhaferi sot me ftesë të kryetaritKuvendit malazez Ivan Brajoviç, do të realizojë vizitën e parë zyrtare në Mal të Zi.

Siç njoftoi Kabinet i kryetaritKuvendit, në kuadër të vizitës zyrtare Xhaferi do të realizojë takime me kreun e shtetit të Malit të Zi dhe me kryetarin e Komunës së Ulqinit.
Shtuar më 03/07/2017, ora 14:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori