Vuçiç e di kush e vrau Ivanoviçin? Ky detaj e nxorri zbuluar
Pëlqej
Gjatë daljes së tij për mediat për vrasjen e liderit të serbve të Kosovës Oliver Ivanoviç, presidenti i Serbisë Aleksandër Vuçiç paralajmëroi se shteti i tij do të marrë pjesë në hetimet që do të mbajë Kosova.

Por, gjatë fjalës atij i ka shpëtuar një detaj, i cili po përflitet në media.

"Nëse vrasësi ka emër e mbiemër serb, ai nuk është serb"., ishte fjalia e thënë nga Vuçiç që ka bërë mjaft qytetarë dhe gazetarë të shtrojnë pyetjen nëse presidenti serb ka dijeni për rrethanat e vrasjes së Ivanoviçit. /albeu.com/
Shtuar më 16/01/2018, ora 17:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori