Vritet me armë zjarri biznesmeni Daskallov
Goran Daskallov, biznesmeni i njohur nga Shtipi i Maqedonisë,
është gjetur i vdekur gjatë fundjavës në shtëpinë e tij në lagjen Sutillak të Shtipit.

Biznesmeni është vrarë nga një armë zjarri. Policia po heton të zbulojë nëse bëhet fjalë për vrasje apo vetëvrasje pasi afër trupit të pajetë të Daskallov është gjetur një pistoletë.

Goran Daskallov ka qenë anëtar i Bordit Udhëheqës të Tekstilit, dhe para një viti ishte kryetar i "Bregallnicës". /albeu.com/
Shtuar më 04/03/2014, ora 14:54

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori