Vrasësi i Almirit: Nuk jam fajtor
Gjatë seancës gjyqësore për vrasjen e Almirit, vrasësi i tij Boban Iliç, ka thënë se nuk ndihet fajtor për ngjarjen në qershor të vitit të kaluar ku mbeti i vdekur Almir Aliu.

Avokati i Iliç, Stefan Pavlovski, ka thënë se ky është rast i rëndë, jo vetëm në pjesën ligjore por edhe në aspekt human, sepse ka vdekur një fëmijë dhe disa të tjerë mbetën të plagosur. /albeu.com/

Shtuar më 15/02/2017, ora 16:38

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori