Vrasjet në Strugë - për borxhe të pashlyera
Pëlqej
Zdravko Sërbakovski mendohet të ketë vrarë dy bashkëfshatarë dhë të ketë plagosur dy të tjerë, për shkak të borxheve që këta të fundit i kishin atij.

Fshati e cilëson Sërbakovski si një njeri shumë të çuditshëm, ndonjëherë agresiv, por asesi askusjt nuk i kishte shkuar ndërmend se ai mund të ekzekutonte dy persona dhe të plagosë dy të tjerë, shkruan "Veçer".

Sërbakovski kishte thënë shpesh herë përpara bashkëfshatarëve se do ta vrasë një nga viktimat, Popeskin, por se askush nga bashkëfshtarët nuk e kishte marrë seriozisht një deklaratë të tillë. /albeu.com/
Shtuar më 14/08/2014, ora 16:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori