Vrasje në Tetovë, viktima një 32-vjeçar
Një vrasje me armë zjarri është regjistruar në Tetovë, mbrëmjen e djeshme. Ngjarja ka ndodhur në afërsi të fshatit Pirok, dhe viktima është 32-vjeçari, Muhamet Hasani (Meka).

Sipas zëdhënësit të policisë në Tetovë, Marjan Josifovski,ekipet policore kanë gjetur veturën të tipit Golf, dhe trupin e viktimës në të.

Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e ngjarjes. /albeu.com/
Shtuar më 13/10/2013, ora 10:48

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori