Vrasje në Dizhon të Çairit, theret për vdekje një grua
Pëlqej
Një vrasje ka ndodhur mbrëmë në lagjen Dizhon të Çairit.

Viktima është një grua, e cila është therur për vdekje me thikë.

Mësohet se personi me iniciale ZH.K nga Tetova, e ka sulmuar M.SH me sëpatë, raporton SHENJA.

Më pas, M.SH me thikë e ka therur për vdekje. Zh.K është dërguar me makinë të ndihmës së shpejtë në spital, por nuk ka arritur tu mbijetoj plagëve.

Ekipe të MPB-së dhe Prokurorisë Publike menjëherë kanë dalë ën vendngjarje për të hetuar rasti.

Pritet që MPB të del me versionin zyrtar në lidhje me vrasjen e ndodhurDizhon. /albeu.com/


Shtuar më 21/01/2018, ora 08:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori