Vrasja e politikanit, detajet e ngjarjes së rëndë
Ngjarja e rëndë që ndodhi mbrëmë në Cirniçe të Shkupit, ku djali goditi me thikë për vdekje babain e tij, tronditi mbarë opininin publik.

Nga policia njoftojnë se viktima është Lupce Trajcev 68 vjec. Sipas tyre, politikani në fjalë është therur me thikë nga djali i tij Ivco Trajcev 41 vjeç në mënyrë brutale. Trajcev ka qenë ish-politikan, dhe pas një zënke në shtëpinë e të ndjerit, djali ka nxjerrë thikën dhe ka qëlluar babain e tij, përcjell albeu.com.

Mësohet se djali ka pasur probleme psikike dhe ka qenë i shtruar disa herë në spital për këtë arsye.

Dëshmitare e dramës familjare ka qenë bashkëshortja e ish- politikanit, e cila ka rrëfyer në polici të gjithë ngjarjen. /albeu.com/

Shtuar më 07/09/2017, ora 11:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori