Vrap për nder të viktimave të maratonës së Bostonit
Sot rreth orës 18:00 do të organizohet vrap për nder të viktimave të maratonës së Bostoni. Vrapi do të fillojë nga kafeteria “Zhabar” dhe do të përfundojë te ura e pranë hotelit “Aleksandër Palace”.

“Ky vrapim ka edhe qëllim që të dërgojë apel deri te të gjithë institucionet përgjegjëse që të marrin masa përkatëse për siguri në të gjitha ndeshjet sportive që të pengojnë çfarëdo tragjedie”, njoftojnë organizatorët. /albeu.com/
Shtuar më 19/04/2013, ora 10:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori