Voton kandidati i ASH për komunën e Bogovinës
Në rrethin e dytë të zgjedhjeve lokale ende vazhdon votimi nga kandidatët për kryetar të komunave.

Në vendvotimin 2075, votoi edhe kandidatiKryetar Komune i Bogovinës nga ASH,Albon Xhemaili i shoqëruar nga bashkëshortja dhe familja e tij. /albeu.com/
Shtuar më 29/10/2017, ora 15:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori