VMRO: Zaevi i ka tradhëtuar qytetarët për Platformën Shqiptare
VMRO-ja nuk ndalet me deklaratat ndaj kreut të LSDM-së, duke thënë së fundmi, Zoran Zaevi i ka tradhëtuar qytetarët për Platformën Shqiptare.

"Zoran Zaev ka zgjedhur interesin e partive shqiptare dhe Deklaratës së Tiranës përballë interesit të qytetarëve maqedonas dhe interesit kombëtar maqedonas.

Kjo ndodh me këtë parti, injoron interesat kombëtare për interesat e partive shqiptare", thuhet në deklaratën e VMRO-së.

Por, nga LSDM-ja kanë bërë me dije se Gruevski duhet të pranojë vendin e tij dhe të shkojë në opozitë. /albeu.com/
Shtuar më 15/03/2017, ora 10:44

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori