VMRO-vcat rrihen mes vete
Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Rrahje mes dy grupeve tė VMRO-DPMNE-sė nė Volkovė tė Shkupit, ku mbetėn tė lėnduar disa persona mes tė cilėve edhe dy policė.

Incidentin e konfirmon MPB, e cila informon se mbrėmė nė ora 3:40 nė kafiterinė “Shkorpion”, janė rrahur njė grup i madh pas sė cilės ka intervenuar policia, ndėrsa nga incidenti janė lėnduar edhe dy policė.

Policia ka marrė 10 persona, dhe punohet pėr zbardhjen e rastit.

Sipas “Sky” tė cilin e transmeton Portalb, rrahja ka ndodhur mes dy grupeve tė VMRO-sė nga tė cilat njė grupė kanė qenė pėrkrahės tė perfektit tė komunės ndėrsa tjetra ka pėrkrahur njė koordinator tė VMRO-sė. /albeu.com/
Shtuar më 23/12/2012, ora 13:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Serish tensione ne Kuvendin e Kosoves, nderkohe qe deri tani jane arrestuar 3 deputete te Opozites: Fisnik Ismaili, Haxhi Shala dhe Ismail Kurteshi

Serish tensione ne Kuvendin e Kosoves, nderkohe qe deri tani jane arrestuar 3 deputete te Opozites: Fisnik Ismaili, Haxhi Shala dhe Ismail Kurteshi

albeu