VMRO-DPMNE takim urgjent me partnerët e koalicionit
VMRO-DPMNE-ja ka thirrur në takim partnerët e koalicionit në takim sonte në orën 19:00.

Arsyeja e këtij takimi nuk dihet, por ka gjasa që të shpallet vendimi në lidhje me koalicionin e mundshëm me BDI-në, shkruan Telegraf.

Për momentin BDI-ja është duke mbajtur mbledhje dhe jozyrtarisht mësohet se ka pranuar që të shkojnë në qeveri me VMRO-DPMNE-në./Albeu.com/
Shtuar më 29/01/2017, ora 18:36

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori