VMRO-DPMNE mbështet protestën skandaloze
Protesta e “Maqedonia bllokon” para Kuvendit. Për fatin e mirë të Maqedonisë ka shumë pak protestues të cilët kërkojnë të bllokojnë integrimin e vendit.

Ndërkaq edhe VMRO-DPMNE sërish nuk e le shansin që të dalë kundër marrëveshjes së Presipës dhe ka dalë në mbështetje të protestuesëve që sipas mediave maqedonase njihen si prorusë.
Shtuar më 09/01/2019, ora 16:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori