Vjosa Osmani nesër takohet me Kryeparlamentarin e Maqedonisë Talat Xhaferi, çfarë do diskutohet?
Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani, nesër e pret në takim homologun e saj nga Maqedonia e Veriut, Talat Xhaferi.

Takimi mes Osmanit dhe Xhaferit, është konfirmuar nga zyra e kryeparlamentares kosovare, ku në agjendën e saj të nesërme në ora 14:00, është planifikuar takimi mes dy kryeparlamentarëve.

Xhaferi pritet të takojë edhe udhëheqës tjetë të insituticioneve të Kosovës.

/ZERI/
Shtuar më 05/03/2020, ora 22:26

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori