Vjedhje me armë zjarri ne qëndër të Shkupit
Një dramë e vërtetë është zhvilluar në qendër të Shkupit mbrëmë kur një person me armë zjarri ka vjedhur fitimet e ditës në një kiosk për ushqim të shpejt në Shkup.

Sipas MPB-së mbrëmë rreth orës 1:10 minuta në SPB-në e Shkupit është denoncuar se në një kiosk për ushqim të shpejtë në qendër të qytetit një person ka kryer vjedhje të rëndë dhe ka përvetësuar të gjitha fitimet ditore.


Nga SPB Shkup thonë se menjëherë pas kësaj ka reaguar policia dhe është arrestuar një person me iniciale A.A.S (36).
Shtuar më 18/07/2019, ora 11:28

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori