Vjedhje e rëndë në Shkup
Një vjedhje e rëndë ka ndodhur në shtëpinë e një familje në rrugën "Dizhon" në Shkup.

Grabitësit kanë hyrë në shtëpi dhe kanë sulmuar familjarët, ata i kanë lidhur dhe më pas i kanë goditur me mjete të forta në kokë.

Ata kanë arritur që të marrin stoli ari dhe gjëra të tjera me vlerë.

Policia theksoi se janë masat për zbardhjen e rastit. /albeu.com/
Shtuar më 10/06/2017, ora 09:39

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori