E FUNDIT/ Zaev jep dorëheqjen
Vishuni trashë dhe kujdes nga akulli, moti sot në Maqedoni
Moti sot në Maqedoni do të jetë me vranësira mesatare, në pjesën perendimore të vendit do të mbizotrojnë vranësira të shoqëruara me reshje të dobëta të borës.

Do të fryej erë e lehtë nga drejtimi verior.

Temperatura gjatë ditës do të lëviz prej -8 deri 1 gradë Celsius.

Në Shkup do të mbajë mot i ngjashëm me temperaturë gjatë ditës deri më -3 gradë ndërsa gjatë natës pritet që temperatura të zbresë deri më -11 gradë Celsius.
Shtuar më 12/01/2019, ora 10:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori