Vishni palltot, javën tjetër pritet bora e parë
Enti Hidrometeorologjik i Maqedonisë, paralajmëron se javën e ardhshme vendi do të jetë nën ndikimin e masave të ftohta të shoqëruara me shi dhe borë.

Nga e marta dhe e mërkura reshjet e borës do të jenë më intensive në pjesët malore në veri dhe në perëndim të vendit.

Temperaturat më të ulëta do të jenë nga -2 deri në -4, kurse më të larta nga 7 deri në 10.
Shtuar më 12/11/2017, ora 22:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori