Vijon votimi i banorëve në Veleshtë të Strugës
Votimi vijon edhe në Veleshtë të Strugës. Deri tani, votimi ka shkuar në mënyrë të rregullt.

Nuk është raportuar asnjë incident, votimi në këtë komunë po zhvillohet pa probleme dhe nuk janë paraqitur parregullsi apo vështirësi në procesin zgjedhor.

Deri më tani, ora 17 të drejtën e votës e kanë shfrytëzuar rreth 38% e banorve .

Ata thanë se presin rezultate më të mira dhe realizim projektesh.
Shtuar më 29/10/2017, ora 17:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori