Vetëvritet pronari i një lokali në Shkup
Një person me inicialet M.M, 44 vjeç, është gjetur i vdekur dje në Vardar, shumë pranë restoratit Imes.

Sipas informacioneve paraprake, bëhet me dije se bëhet fjalë për vetëvrasje.

Trupi i personit ka patur plagë në gjoks.

MPB-ja ka informuar se trupi i të ndjerit është dërguar për autopsi.

Policia tha se po heton rastin dhe se më vonë do të bëhen dhe publike detaje për ngjarjen. /albeu.com/
Shtuar më 06/08/2014, ora 11:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori