Vetëvritet një 19-vjeçare në Shkup
Një vajzë vetëm 19-vjeçare është vetëvrarë, duke u vetëhedhur nga kati i tretë i ndërtesës ku banonte.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në kryeqytet gjatë orëve të pasdites.

Ende nuk ka detaje rreth ngjarjes dhe nuk dihen arsyet që çuan vajzën e re drejt vetëvrasjes.

Policia ka informuar se po kryen hetimet për të zbuluar shkaqet që çuan 19-vjeçaren drejt vendimit ekstrem, për ti dhënë fund jetës. /albeu.com/
Shtuar më 13/08/2014, ora 23:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori