Vetëvaret i riu në Tetovë
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur para pak minutash në Tetovë. Një djalë i ri është vetëvarur. Incidenti ka ndodhur në një banesë përballë godinës së Postës së Qytetit të Tetovës.

Dëshmitarë okularë janë të tronditur nga pamjet që kanë parë, ndërsa njëri prej tyre është shprehur se viktima ishte duke folur me tone të larta në telefon para se të kryente aktin fatal, përcjell Zhurnal.

Pritet reagimi i policisë dhe ekspertiza mjeko-ligjore për të mësuar identitetin e viktimës dhe arsyet që e çuan drejt aktit të rëndë. /albeu.com/
Shtuar më 13/11/2015, ora 11:12

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori