Vetëm një ankesë e LSDM pranohet
Update- Për komunën e Gjorçe Petrovit, Gjykata Administrative ka pranuar vetëm një ankesa nga 60 që kishte paraqitur LSDM-ja. Votat e anuluara nuk do të ndikojnë në rezultatin e rrethit të dytë zgjedhor.

Sipas Zhurnal, ankesat e opozitës i dedikohen votimit në qytetin e Shkupit, komunat Butel dhe Gjorçe Petrov, Berovë, Veles dhe Karbinci.

Gjykata Administrative para dy ditësh ka pranuar ankesat e VMRO-së edhe për komunën Qendër dhe Strugë ku të dielën në disa vendvotime do të votohet edhe për të tretën herë. /albeu.com/
Shtuar më 17/04/2013, ora 13:47

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori