Verushevski emërohet këshilltar i kryeministrit Zaev
Ish njeriu i parë i Drejtorisë për Siguri dhe Kundërzbulim, Zoran Verushevski, është emëruar si këshilltar i kryeministrit Zoran Zaev për siguri ndërkombëtare.

Verushevski është pjesë e delegacionit qeveritar e cila është vizitë në Izrael.

Emri i Verushevskit përmendej edhe para një periudhe të shkurtër për këtë pozicion, por ai nuk reagoi për ta vërtetuar ose hedhur poshtë lajmin. /albeu.com/
Shtuar më 04/09/2017, ora 12:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori