Vëllai i Arbër Xhaferit kritikon ashpër Menduh Thaçin
Vëllai i Arbër Xhaferit, Fatmir Xhaferi ka kritikuar ashpër Menduh Thaçin, duke i thënë se e ka kthyer partinë si pronë të tij personale.

Mjeku i njohur tetovar ka shtuar se Thaçi nervozohet vetëm kur i cënohet prona dhe se është bërë një "uzurpues" i PDSH-së.

Këto komente të tij kundër Menduh Thaçit, vijnë pasi edhe Thaçi e ka kritikuar disa herë Fatmir Xhaferin, shkruan Almakos.

Madje, e ka akuzuar vëllain e Arbër Xhaferit se në fakt nuk është as me PDSH-në, por me BDI-në./albeu.com/

Shtuar më 16/09/2014, ora 10:39

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori