Vdes një i plagosur në ngjarjen e Haraçinës
Një nga katër personat e plagosur rëndë në ngjarjen e fundit në Haraçinë, M.B, 19-vjeç ka ndërruar jetë diten e sotme.

Dy personat e tjerë të plagosur dhe nëna po ashtu janë dërguar në shtëpi.

Incidenti i rëndë në Haraçindë ndodhi disa ditë më parë.

Dy persona, pasi u zunë me fjalë me një familje, më tej nisën të shtien me armë drejt tyre, duke lene te plagosur 4 persona.

Policia ka vënë në pranga 3 persona për ngjarjen e rëndë, R.S, 45-vjeç, N.S, 50-vjeç dhe G.S, 42, që të tre nga Haraçina. /albeu.com/

Shtuar më 07/09/2014, ora 16:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori