Vdes dëshmitari në gjyqin për rastin e Shipoviqit
Gjatë gjykimit për çështjen e aferës “Mashinopromet” ka vdekur dëshmitari, ish-mjeshtër i firmës.

Bëhet me dije se dëshmitari është sëmurë dhe ka vdekur gjatë kohës që ka qenë duke u marrë në pyetje.

Pavarësisht se ndihma e shpejtë erdhi menjëherë në vendngjarje, ka qenë tepër vonë, pasi dëshmitari ka ndërruar jetë në vend. /albeu.com/
Shtuar më 26/08/2014, ora 17:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori