Vazhdon moti me shi dhe me vranësira
Sot pritet të mbajë mot me vranësira dhe me reshje shiu në të gjithë vendin.

Temperaturat gjatë ditës do të variojnë nga 18 në 26 gradë celcius.

Në Shkup moti pritet të jetë i ngjashëm dhe gjatë pasdites priten reshje shiu.

Temperatura maksimale në kryeqytet pritet të shkojë në 22 gradë celcius. /albeu.com/

Shtuar më 09/09/2014, ora 10:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori