Vazhdon moti i keq dhe me shi
Moti në Maqedoni sot pritet të jetë i vranët dhe me shi, sidomos pasdite.

Meteorologët kanë parashikuar se në disa lokacione madje do të ketë edhe reshje të forta, erë të furishme e bubullima.

Edhe në Shkup situata paraqitet po e njëjtë, me mot jo të qëndrueshëm dhe me reshje të dendura shiu.

Edhe ditët në vijim koha pritet të jenë me reshje shiu. /albeu.com/
Shtuar më 05/09/2014, ora 10:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori