Vazhdon i qetë procesi i votimit në Studeniçan (VIDEO)
Në ora 7.00 të mëngjesit është hapur edhe vendvotimi në Studeniçan ku procesi rrjedh pa probleme dhe parregullsi.

Banorët e Studeniçanit shprehen se edhe ato si gjithë qytetarët e Maqedonisë presin jetë dhe kushte më të mira në komunën e tyre.

Shtuar më 15/10/2017, ora 15:28

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori