Vazhdon bllokimi i kufirit Maqedoni-Greqi
Vazhdon të qëndrojë i bllokuar kufiri Maqedoni - Greqi për shkak të grevës së fermerëve grekë në Evzoni, ndërsa në vendkalimet e tjera kufitare nuk ka pritje më të mëdha për hyrje dhe dalje nga vendi.

Bllokimi i kufirit nga fermerët grekë po vazhdon tashmë prej disa ditësh dhe ende nuk ka asnjë informacion se deri kur do të vazhdojë kjo gjendje. /albeu.com/
Shtuar më 02/02/2017, ora 08:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori