Vazhdojnë të vinë autobusët me emigrantë për Deharin (VIDEO)

Autobusët me emigrantë vazhdojnë të vinë. Pritja e Deharit është e madhe ndaj tyre dhe autobusët nuk ndalen.

Deri nesër do të ketë emigrantë që do të vijnë për të votuar për Uskanën shqiptare, njofton Tetova Sot.

Më sipër, momenti kur vjen autobusi me emigrantët e Zvicrës vijnë në Kërçovë e duke i pritur Fatmir Dehari. /albeu.com/
Shtuar më 14/10/2017, ora 21:38

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori